otázky a odpovede

Ako vybrať vhodný variant identifikačného náramku?

Záleží na tom, na akú akciu identifikačné pásky potrebujete. Viac ako 90% nášho predaja tvoria identifikačné pásky z materiálu TYVEK a z nich väčšinou predávame pásky so šírkou 2,5 cm (tie širšie). Na jedno až dvojdňové akcie sú ideálne. Pokiaľ je však vaša akcia viacdenná, alebo potrebujete väčšiu mieru zabezpečenia alebo odolnosti, potom zvoľte vinylové alebo textilné pásky. Textilné pásky sú reprezentatívnejšie a zvýšia kredit vašej akcie.

Prečo sú predávanejšie náramky so šírkou 2,5 cm, keď 1,9 cm sú lacnejšie?

Áno, pásky so šírkou 1,9 cm (3/4“) sú lacnejšie, ale identifikačné pásky tvoria zároveň marketingový prvok, ktorým posilňujete povedomie o vašej akcii. Jednoduchšie širšie pásky majú väčšiu plochu pre potlač, preto na nich logo akcie viac vynikne. Rozdiel v cene ktorý predstavuje 0,002 EUR asi stojí za výraznejšie označenie vašej akcie.

Aká je odolnosť digitálnej čiernobielej tlače?

Je úplne dostatočná pre 99% prípadov použitia. Ak sa budete veľmi snažiť a schválne tlač mazať, potom ju dokážete mechanicky poškodiť. Dlhodobé vystavenie vode (napr. v bazéne) tiež nie je ideálne. Na druhú stranu, identifikačné náramky TYVEK sú určené na jednorazové použitie na jeden max dva dni, a pre túto dobu použitie je odolnosť potlače úplne dostačujúca!

Výhodou tohto tlače je rýchlosť, nízka cena, vysoká kvalita tlače (detaily a odtiene), navyše sa jedná o veľmi ekologický spôsob tlače bez riedidiel a iných chemikálií. Do ideálneho stavu zatuhne počas cca 3 dní od tlače (preto je vhodné neobjednávať vo štvrtok pred piatkovú akcií). Bežne touto tlačou realizujeme aj naozaj veľké projekty a akcie s viac ako 60.000 návštevníkov.

Ak by ste potrebovali odolnejší variantu potlače (napr. kúpalisko), kontaktujte nás, pripravíme vám individuálnu ponuku iné varianty potlače.

V cenníku uvádzate jednotnú cenu pások bez ohľadu na množstvo, cenník ale začína až od 100ks.

Áno, chceme za dobré ceny predávať aj malým odberateľom, preto sme ako Jediný zaviedli jednotnú cenu identifikačných náramkov bez ohľadu na objednané množstvo. Minimálna objednávka je 100 ks identifikačných náramkov v jednej farbe a jedou variantou potlače.

Odoslanie v den objednania aj s digitálnou potlačou – to je slogan, alebo realita?

Je to realita! Samozrejme v rámci logických časových nadväzností. Expedícia zásielok prebieha každý deň cca o 16:00. Pokiaľ máme od vás schválenú korektúru potlače do 12:00 v prípade nutnosti aj neskôr, stihneme expedíciu ešte v ten istý deň. Obyčajne posielame zásielky spoločnosťou GLS.

Európska kvalita, žiadna Čína, čo to má znamenať?

Uvědomujeme si, že v dnešnej dobe je cena na prvom mieste. Ceny tlačíme na minimum ale zachovávame pri tom aj vysokú mieru kvality. Pokiaľ organizujete akcie pravidelne, odoberáte náš tovar a môžete porovnať kvalitu našich TYVEK pások s páskami z Číny, potom s nami budete určite súhlasiť. Naše pásky naozaj držia, nerozlepujú sa, majú vyššiu plošnú hmotnosť – teda aj celkovú odolnosť, sú antialergénne (vylučujú alergickú reakciu pri nosení).

V ponuke máte vinylové pásky typu „Wide Face“, druhý typ „L-Shape“ neponúkate?

Tvarový typ vinylových pások „L-Shape“ (teda klasické rovné pásky s ohybom) sme schopní vám dojednať na objednávku. Nedržíme tento typ skladom. Cena je rovnaká ako pri variante „Wide Face“.

Plnofarebná potlač TYVEK náramkov je možná na akúkoľvek farbu náramku?

Nie. Technológia tlače vyžaduje tlač na biely podklad, plnofarebne tlačíme teda na biele TYVEK pásky, ale tým , že ich môžeme potlačiť akoukoľvek farbou, je možné docieliť vlastne prefarbenie pásky (potlačou) na akýkoľvek odtieň. Nie je teda problém mať na páske farebné logo, poprípade fotografiu, farebný text a ešte celkovo ladiť pásku do farebného odtieňu. O možnostiach, grafike a celkovom prevedení sa môžeme dohodnúť telefonicky, alebo e-mailom.

Je možné potlačiť TYVEK náramky červeno alebo inou farbou?

Áno, je to možné. Technicky sa vlastne jedná o plnofarebnú potlač, ale budeme všetko tlačiť len do odtieňa, ktorý potrebujete. Ak napríklad vaša firma používa červené logo a červené texty, potom vám to takto natlačíme. Je možné tlačiť aj na farebné náramky, ale odporúčame tlač na svetlejšie odtiene náramkov. Napríklad žltý potlač na fialové páske bude veľmi nevýrazný. Cena je účtovaná rovnako ako pri plnofarebné potlači.

Prečo nie sú vaše stránky vyrobené ako e-shop s možnosťou nákupu online?

V našom týme sme túto možnosť zvažovali, ale došli sme k záveru, že štandardné objednávanie je vhodnejšia. Product manager ma veľký prehľad o tom čo a ako ide spraviť, preto je lepšie konzultovať s ním celú objednávku z hľadiska termínu, farieb a technológií. Poprípade vám aj poradí ako vašu akciu označiť našimi náramkami (kombinácia materiálov, odtieňov pre rôzne použitie a pod.).

Akú mám záruku, že sa pásky od vás z výroby nedostanú na „čierny trh“?

Zárukou je dobré meno našej spoločnosti, to že identifikačné náramky predávame už veľa rokov a ešte veľa rokov sa chystáme. Objednávka identifikačných náramkov na vašu akciu je pri expedícii ručne prepočítaná. Prípadné dotlače realizujeme iba pre rovnakého objednávateľa, nie je teda možné aby niekto iný objednal dotlač. Prípadné pokazené pásky z výroby (při tlači občas dôjde k vadám) sú okamžite skartované. Za presne dodaný počet kusov teda ručíme dobrým menom našej spoločnosti. Za celú dobu nášho pôsobenia sme sa nestretli s jedinou reklamáciou tohto typu. Toto je zásada, ktorú striktne dodržujú všetci naši zamestnanci.